Документальний фільм про хлопчика з Донбасу номінували на «Еммі-2020»
Переможців оголосять 20 та 21 вересня в США
news-image
Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак» про хлопчика, який живе на Донбасі під час бойових дій, став номінантом американської телевізійної премії «Еммі».

Про це повідомив асистент режисера стрічки Азад Сафаров, пише «Є!».

Стрічка спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії про Україну потрапила до категорії «Видатний документальний фільм про сучасні події» (Outstanding Current Affairs Documentary).

До категорії також потрапили документалки про війну в Афганістані, про війну в Сирії, масштабні пожежі в Каліфорнії у 2018 році, про боротьбу з наркоторгівлею на Філіппінах та про палача «Ісламської держави» Мухаммада Емвазі.

Сафаров нам у коментарі пояснив, що ця номінація важлива для України, бо про неї знов згадають у світі.

Про нашу країну говоритимуть у світі, нас згадають. А про агресію Росії проти України знову напишуть медіа у світі, — зазначив асистент режисера.

Фільм знімали у селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. Гнутове поблизу Маріуполя перебуває під контролем України, але час від часу потрапляє під обстріли.

Як розповів нам Азад Сафаров, «Віддалений гавкіт собак» отримав понад 40 нагород. Останньою була — американська Peabody Award за внесок у галузі мас-медіа у категорії «Документалістика».

До того ж у грудні 2018 року стрічка потрапила до шорт-листа номінантів на «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм».

Як стало відомо раніше, на станцію «Академік Вернадський» несподівано завітали пінгвіни

Читайте також: Серіал “Чорнобиль” здобув 7 нагород престижної телепремії BAFTA TV