Політика
14 серпня 2020
Соціологи: «Батьківщина» має всі шанси не пройти до Київради
Соціологи кажуть, що до Київської міської ради наразі проходять 7 партій.
news-image

Центр Разумкова опублікував нове соціологічне дослідження по Києву. Якби вибори пройшли найближчої неділі, то виборці які визначилися з вибором і готові прийти на дільниці, підтримали б такі політичні партії:

«УДАР Вiталiя Кличка» - 19,8%

«Слуга Народу» - 15%

«Опозицiйна Платформа - За Життя» - 11,5%

«Європейська Солідарність» - 11,4%

«Перемога Пальчевського» - 7,1%

«Сила і Честь» - 5,5%

ВО «Батьківщина» - 5,5%

«Голос» - 4,3%

Партія Шарія – 3,5%

ВО «Свобода» - 3,4%

Єдність 2,6%

Соціологи кажуть, що до Київської міської ради наразі проходять 7 партій. Натомість, рейтинг «Єдності», «Самопомочі» та ВО «Свобода» знаходиться на межі статистичної похибки, що наразі не дозволяє цим політичним силам подолати прохідний бар’єр.

В коментарі для нашого видання експерт Олексій Боровський зазначив, що проблеми з потрапляння до міськради можуть виникнути і у ВО «Батьківщина». 

Перспективи «Батьківщини» поки туманні. ЇЇ потрапляння до міської ради знаходиться під великим питанням», - сказав він.

Терміни проведення дослідження: 21 липня - 1 серпня 2020 року. В рамках дослідження опитано 2000 респондентів методом особистого інтерв'ю.

Нагадаємо, про амбіції стати мером Києва заявив «свободівець» Андрій Іллєнко. Конкуренцію йому можуть скласти щонайменше семеро інших претендентів.

Як ми повідомляли, голова Київської облради подав у відставку та склав мандат депутата. Стариченко з листопада 2015 року по травень 2019-го був заступником голови Київської обласної ради, а очолив Київоблраду з 17 травня 2019 року.

До речі, Андрій Бузаров на своїй сторінці в Facebook розповів, кому йдуть голоси виборців, розчарованих у партії "Слуги народу".

Читайте також:Олексій Арестович: «Армія та регіональна влада - секрет перемоги білорусів»