Політика
16 вересня 2020
Поведінка Кличко показує, що він боїться конкуренції з Пальчевським в другому турі виборів, - політолог
Кирило Сазонов прокоментував поведінку чинного мера Києва, який відібрав у офіціанта мобільний телефон супутниці опонента.
news-image

Кирило Сазонов на своїй сторінці в Facebook прокоментував неординарну поведінку мера Києва, який відібрав у офіціанта мобільний телефон, що належить супутниці його опонента у виборчих перегонах.

Дивний пост в Фейсбуці Віталія Кличка щодо залишеного в кафе телефону нібито супутниці Андрія Пальчевський мене дещо здивував. Ну, не зовсім в стилі мера такі жарти. Схоже, з деяких пір суперник не дає спокою меру столиці і технологам доводиться шукати креативні ходи. Ну, погодьтеся, важко уявити, як Віталій Володимирович пише або говорить "містичні історії" і "дедуктивним методом". Це не його образ », - пише він.

Таку політтехнологію експерт пояснює прихованою загрозою, яку несе Кличку кандидатура Пальчевського.

Загальнодоступні рейтинги малюють хорошу картинку для чинного мера, але ось закриті і штабні ... вони говорять про неминучий другий тур. Саме з Пальчевським. І якщо в першому турі кандидати отримають лише голоси своїх прихильників, то в другому всі противники чинної влади можуть проголосувати за суперника чинного міського голови. Другий тур часто стає битвою не рейтингів, а антирейтингів. І тут команда Віталія Кличка допустила фатальну помилку ще рік тому, коли сформувала тактику виборчої кампанії », - резюмував Кирило Сазонов.

Нагадаємо, вчора Пальчевського висунули в мери на зустрічі з виборцями в Оболонському районі столиці.

Раніше повідомляли, що Кличко обманом заволодів чужим телефоном.

Читайте також:Конференція Київської міської організації партії «Перемога Пальчевського». Пряма трансляція