Політика
21 жовтня 2020
Нардеп від «ЄС» Вікторія Сюмар емоційно відреагувала на виступ Зеленського
Також вона назвала президента "цинічним".
news-image
 Нардеп від "ЄС" Вікторія Сюмар емоційно відреагувала на виступ Зеленського.
 
Українська журналістка, громадська діячка, політик на своїй сторінці в фейсбук підкреслила, що у сказаному немає конструктиву, Зеленський відірваний від реальності і займався піаром своєї партії перед місцевими виборами. Також вона назвала президента "цинічним".
Далі оригінал допису:
 


Де ти був в 2014? Взяв АК і поїхав в Крим? Чи ти, блт, знаєш, як виконували накази СБУ і військові при легітимному президентові Януковичу? Ти зараз маєш всю повноту влади. Чому не відвоював Крим досі? Що фактично змінилося? Це територія України, ти сам це кажеш. Вперед! Чи страшно? Тобі ж залишили армію, якої тоді не було і близько. Чому ти не відвоював жодного метру української землі? Не віддав, сука, жодного наказу про наступ. На своїй землі? І ти звинувачуєш тих, хто приймав надскладні рішення, коли стотисячна російська армія на східному кордоні готова була зайти в Украіну, щоб повернути «законного Януковича»?

Ти непорозуміння, а не президент. Ти дзвонив Турчинову на початку каденції і говорив як його поважаєш. І погрожуєш, коли він організовує опозицію. Тому, хто збудував ракетну програму, яку ти начепив як «своє досягнення»?

У цьому весь Зе - зелений недопрезидент, що тупає ніжками і верещить, аби закрити Порошенка, бо знаєш що тобі до нього - як до неба рачки. Ти цинік, до якого далеко всім «старим» політикам, бо кладеш на Конституцію і закон, плюєш на виборчі правила і влаштовуєш фейкові опитування з брєдовими питаннями.

Ти лицемір, який натягує на себе досягнення, до яких не маєш жодного відношення, типу Стокгольмського арбітражу. Ти Охматдит збудував?)), його на 90% збудували твої попередники! Ти думаєш тебе бояться такі як Турчинов? Він боровся з Кучмою, і переміг. Він протистояв Януковичу і став замість нього Президентом. І зараз він з посмішкою спостерігає за твоїми голосними погрозами). А ти погано вчив українську історію.

В чому ти правий - що все минає. І ти теж. Дуже скоро будеш в минулому. Бо згадка про те, що тебе найняли на роботу на 5 років - це чистий Фрейд. Ти боїшся не досидіти свій термін. І так буде. Не досидиш. В українській історії ти назавжди лишишся таким - «голим королем» з булавою і дебільною грою явно не тим органом на піаніно. А я, знаючи в деталях, що було в 2014, ніколи не пробачу тобі цих примітивних PR-випадів на темі найбільшої трагедії моєї країни - війни... і тих, хто в цій війні мою країну врятував", - написала Сюмар.

Також повідомляли, що нардеп Гео Лерос записав відео,у якому розповів, як люди столичного "смотрящого" Дениса Комарницького купують голоси киян по 300 грн.

Радимо почитати ексклюзивне інтерв'ю з Андрієм Білецьким.

Читайте також:Лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк пояснив, чому вирішив повернутись в політику