Події
22 жовтня 2020
Люди протестують біля КМДА проти підкупу виборців партією «Удар» Віталія Кличка. Пряма трансляція
Кореспондент Єдності знаходиться на місці подій та проводить пряму трансляцію.
news-image

Зараз в Києві біля КМДА проходить мітинг киян проти підкупу виборців партією "Удар". Рух "За чесні вибори" є організатором акції.

Кореспондент Єдності знаходиться на місці подій та проводить пряму трансляцію.

У соцмережах 20 жовтня опублікували відеозапис як один з депутатів партії "Удар" хотів налагодити систему підкупів виборців у місті Києві. 

Киян це дуже обурило і вони сьогодні прийшли висловити свій протест. Люди вимагають припинити таке свавілля. 

На плакатах, які принесли з собою активісти, озвучені основні вимоги киян. На акції гучно, автомобілі, що проїжджають повз, сигналять, підтримуючи активістів. Очікуємо на виступи спікерів Людей збирається дедалі більше.

Акцію анонсували у соцмережах. Прийшло багато киян. Виступатимуть відомі політики, громадські діячі. 

Гості сьогоднішнього брифінгу: Олександр Чекмишев - медіа експерт. Спірідонов Микола - політолог, Омельченко Олександр - активіст ГО "Стоп Корупції", Жаріков Георгій - активіст ГО "Народ проти корупції",  Віталій Черняховський - форум "Притулки Києва",  Катерина Одарченко - політик, якій заблокуали її партію для участі на виборах 2020. 

Спікери наголошують, що зараз триває повномасштабна політична криза, що проявляється в кризі комунальній як мінімум, просто це приглушується і замовчується. Тільки в цьому році відкрито дві кримінальні справи проти заступників голови КМДА, нагадали спікери. Виборці мають враховувати такі факти і робити висновки. 

Як зазначають спікери, за 6 років Кличко не зробив нічого корисного для міста. Кличко не впевнений в своїй перемозі тому почав скуповувати голоси, впевнені активісти.

Якщо Кличко залишиться ще на 5 років - Київ пропаде, впевнені спікери.

Кличко - крадій скандують активісти

Спікери також згадали мільйонні оборудки на будівництві мостів, які навіть після ремонту не доведені до ладу, а новозбудовані руйнуються і знову списуються кошти на їх ремонт . 

Активісти наголосили, що всі кошти проходили через пана Комарницького.ще з часів Черновецького. Зараз ця схема далі процвітає вже під крилом Кличка. Він смотрящий над Києвом. Пан Кличко користується його послугами. Вони мають нести відповідальність. Правоохоронні органи мають чітко і різко реагувати і притягувати винуватих до відповідальності, при наявності прямих доказів, кажуть спікери. Кличко повинен нести особисту відповідальність, за те, що відбувається. Спікери дякують небайдужим киянам за те, що вони не побоялись, прийшли виразити свою думку і занепокоєння з приводу останніх подій. На акцію прийшли потерпілі від дій чинної влади інвестори банку "Аркада", які залишились без житла і коштів "завдяки" діям чинної влади. Люди тримають прапори і гудуть у дудки, сподіваючись на появу столичного мера Віталій Кличка, щоб вирішити питання зі своїми недобудованими будинками. З 27 травня інвестори живуть в палатках під КМДА, але влада не робить нічого для вирішення даної проблеми.

Краще б Кличко залишався в спорті і був гордістю нації, а не позором столиці", - сказав спікер.

Кличко, Комарницький, Терентьєв - це банда, яка чистить кишені киян, КЛИЧКА - ГЕТЬ", - скандують активісти

Під КМДА вже дві акції проти діяльності Кличка. Інвестори банку "Аркади" вимагають зустрічі з мером. Противники підкупу виборців теж не розходяться.

Кличко - виходь", - скандують кияни

В кінці акції відбувся перфоманс. Поховання...

Раніше кияни прийшли під КМДА щоб нагадати Кличку про його невиконані обіцянки та вимагають його відставки.

Радимо почитати: Гео Лерос: Як «Удар» скуповує голоси по 300 грн.

Читайте також:Активісти вимагають засудити подільника Кличко і Густєлєва - Осипова за розкрадання бюджету