Політика
2 листопада 2020
Вікторія Сюмар: «Чоловік в 42 вирішив, що «він не лох» і може керувати державою»
Розмови про перезавантаження, перевибори і парламентську республіку набирають нової актуальності.
news-image

За півтора року, маючи монобільшість у парламенті і контроль над виконавчою владою, президент Зеленський довів неспроможність реагувати на складні виклики і управляти державою. Натомість він намагається у неконституційний спосіб отримати ще більші важелі впливу. Про це пише у Facebook народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.

Чоловік в 42 вирішив, що «він не лох» і може керувати державою. Він отримав абсолютну владу.

І через півтора року його досягнення:

найбільше за останні десять років економічне падіння;

здав кілометри відвойованої нашими території на Сході і не досяг миру;

виявився абсолютно безпомічним на фоні основного виклику – коронавірусу.

І замість вкласти залишки залишених йому попередниками ресурсів в медицину, він почав піар проект «Велике будівництво» для заробітків свого оточення;

замість судовоі реформи він легалізував азартні ігри;

врешті з тріском програв місцеві вибори і, аби відволікти уваги від всього цього бардаку, вирішив ще й поламати всю систему конституційного ладу в країні», – констатує Сюмар.

Його законопроект – це треш. Законодавча влада не може відміняти рішення судової гілки влади. Інакше Рада почне скасовувати рішення всіх судів, і це абсурд», – переконана депутатка.
Цей треш гарант Конституції допустив, бо знає – саме в його фракції не знайдеться голосів за відновлення електронного декларування новим нормальним законом. Тому він вирішив «взяти лідерство» і зламати Конституцію», – вважає Сюмар.
Може, все-таки варто взяти лідерство в монофракції, яка тріщить по швам? Може, варто нарешті гроші з фонду Антиковід жорстко на медицину забезпечити? Чи серіали важливіше в цих умовах? Може, варто взяти під контроль чесний підрахунок голосів і не намагатися затягувати підрахунок через суди і перерахунок, наражаючи членів комісії на ймовірність захворіти? Може варто згадати про свої обов’язки і припинити займатися піаром на всьому і будь-якими засобами?», – зауважує журналістка
Варто. І треба. Але ця людина навряд чи спроможна чути. І розуміти, що він не Бог, а частина системи управління державою, в якій саме він – найслабкіша ланка. І тому система може позбутися цього механізму. Розмови про перезавантаження, перевибори і парламентську республіку набирають нової актуальності. Кризи сягають такого піку, що іншого вибору може просто не лишитися», – резюмує народна депутатка.

Раніше повідомляли, що Україна запросить РФ до участі у Кримському саміті – Джапарова.
За словами першої заступниці міністра, орієнтовна дата проведення Кримського саміту все ще обговорюється, включаючи 21 травня 2021 року.

Зазначимо, ВАКС відмовився заочно арештовувати Януковича. У суді нагадали, що прокурор САП клопотав про взяття експрезидента під варту в разі його затримання.

Читайте також:Гео Лерос готує нові плівки