Україна
14 грудня 2020
Кабінет міністрів України запровадив нові карантинні обмеження
З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження.
news-image

Уряд ухвалив перелік карантинних обмежень, які почнуть діяти з 19 грудня, повідомили на сайті Урядового порталу.

Нові карантинні обмеження забороняють:

Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.

Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень навинос) та проведення розрахункових операцій після 22:00.

Однак у ніч з 31 грудня на 1 січня робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

Проведення релігійних заходів в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів та на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Нагадаємо, уряд продовжив дію загальнодержавного карантину з обмеженнями «помаранчевої» зони до 28 лютого 2021 року. 

До речі, за словами Борислава Берези, «ми перша країна в світі, яка без вакцинації і без жорсткого карантину перемогла COVID-19». На фоні таких цифр, політик очікує, що локдаун з 8 по 24 січня взагалі скасують.

Також раніше ми повідомляли, що для тих, хто до цих пір в "танку" і не вірить в статистику по захворюваності на Covid, політтехнолог Олександр Кондратенко розповів у Фейсбук, яка насправді ситуація із госпіталізацією та лікуванням коронавірусу у столичних лікарнях на прикладі своєї мами.

Як стало відомо, щодо масок у час коронавірусної пандемії стався серйозний перегляд позиції медичної науки. Про це пише лікар, педіатр Євген Комаровський.