Україна
8 січня 2021
Анна Ковальчук: «Те, що комерсанти виявилися спритнішими, ніж влада - ну так це характеризує владу»
Журналістка запитує у чому різниця між привезеним на другий день продажів айфоном, який продається з 200% премією і завезеною нещодавно в Україну вакциною від коронавірусу.
news-image

Журналістка Анна Ковальчук написала про контрабандну вакцину в Україні. 

Давайте зрозуміємо, в чому проблема - юридична, в першу чергу. Морально-етична наче зрозуміла. Є якась фірма, яка купила дози вакцин, завезла і барижить ними, виставивши той цінник, який вважала за потрібне. Є люди, для яких він прийнятний. Так, це не найкращі представники суспільства, але парадигма «хто достойніший» - це трошки фашистська доріжка.


У чому конкретно порушення, якщо скористатися цією послугою?
Журналістка запитує у чому різниця між привезеним на другий день продажів айфоном, який продається з 200% премією і завезеною нещодавно в Україну вакциною від коронавірусу.

Це не ті дози, які має купити держава, бариги нікого не обібрали. Те, що комерсанти виявилися спритнішим, ніж влада - ну так це характеризує владу.


Ковальчук зазначає, що «Національної квоти» на вакцини немає.

Вакцинація лікарів за держрахунок і комерційні вакцини для буратін - це паралельні процеси. Те, що влада свою частину провалила, не привід вимагати від приватного сектора гри в піддавалки. - Препарат не сертифікований - але він не сертифікований ніде в світі, і партія, яка зайде по держімпорту, теж. Ввезені, швидше за все, нелегально - так, на жаль, але проблеми на Митниці виходять далеко за межі цього конкретного кейса, виникли вони не вчора і хто-хто це відомство контролює? Чи не Кабмін часом? - Умови зберігання та дотримання протоколів країна не відстежує, але впевнена, що ніхто не побіжить з претензіями в Держспоживслужбу, прости Господи який смішний орган, так що розслабтеся.


Журналістка ще раз зазначила, що моральний аспект абсолютно зрозумілий і пріоритетна вакцинація медпрацівників не підлягає дискусії і повинна бути забезпечена державою.

Якщо вона не здатна на це (а воно нездатна), то треба просто зробити висновки, а не гнобити приватний сектор. Капіталізм - він саме такий", - підсумувала Анна Ковальчук.

Також цікаво почитати: Як лікар, мрію, щоб настав той час, коли вже не потрібно буде нікого переконувати на захист вакцинації, - Віктор Ляшко.

Раніше у Кремлі заявили, що Путіну не можна робити щеплення російською вакциною. Хоча оточення президента її вже отримало.

Читайте також:Американський лікар пробачив борги своїх пацієнтів на $ 650 тисяч