Суспільство
13 січня 2021
TikTok посилює правила безпеки для неповнолітніх користувачів
Профілі підлітків до 16 років будуть приватними.
news-image
Китайська соцмережа TikTok посилює правила безпеки для неповнолітніх користувачів. Їхні облікові записи стануть більш закритими.

Про це йдеться у заяві соцмережі.

Тепер профілі підлітків від 13 до 15 років включно автоматично будуть приватними. Це означає, що переглядати відео таких користувачів можна лише тим, кого підлітки додадуть до переліку своїх «фоловерів».

Також користувачі до 16 років зможуть дозволити залишати коментарі лише «друзям» або повністю вимкнути коментарі, можливості дозволити коментарі від усіх користувачів не буде.

Також дописи підлітків не будуть з'являтися у загальній стрічці рекомендацій і відео підлітків не можна бути вивантажити з соцмережі.

До відео, які зняли користувачі до 16 років, не можна буде використовувати функції Duet&Stitch, завдяки яким можна було знімати відео реакції на інші дописи. TikTok дозволить використовувати функцію Duet&Stitch для відео користувачів від 16 до 17 років лише їхнім друзям.

Зазначимо, що TikTok є однією з найпопулярніших платформ у світі. Від часу створення її встановили понад 2 мільярди разів. Світова аудиторія TikTok на липень 2020 року зросла до 700 млн активних користувачів щомісяця. Щодня соцмережею користується 50 мільйонів американців.

Також повідомляли, що українські політики у 2020 році вклали у рекламу на Facebook ,7 млн, з них млн — лише перед місцевими виборами.

Зазначимо, що Telegram запустив функцію відеодзвінків.

Читайте також:«Собака допомогла мені створити щось після себе» | Євгеній Брагар