Спорт
31 березня 2021
Чемпіоном м.Києва з футзалу в сезоні 2020-2021 рр стала команда СЕРВІТ
Тим самим команда не тільки завоювала першість у місті, а й отримала право брати участь у відбірковому етапі чемпіонату України у другій лізі
news-image
Давно не відчувалося такої насолоди. Ми не уявляли, що чемпіонат Києва сезону 2020-2021 рр дасть такі високі рейтинги та приверне такий інтерес онлайн-уболівальників в період пандемії.

, - зазначив президент Федерації мініфутболу м.Києва Руслан Хоботов.

27 березня чемпіоном Києва з футзалу стала команда СЕРВІТ, здобувши перемогу над командою GRIFON з рахунком 7:1. Тим самим команда не тільки завоювала першість у місті, а й отримала право брати участь у відбірковому етапі чемпіонату України у другій лізі. Про це повідомляє khreschatyk.news27 березня в м. Луцьк відбулося жеребкування 1/8 фіналу Другої ліги, і представнику столиці випало битися з львівським «in.IT». Першу гру кияни проведуть удома 3 квітня о 13:00 в спорткомплексі КПІ, а другу – в гостях 09-11 квітня. Переможці пар стануть учасниками фіналу восьми. Він відбудеться 23-25 квітня, а місце його проведення буде визначено 12 квітня. Команду СЕРВІТ тренує заслужений майстер спорту міжнародного класу – Олег Шайтанів. До складу команди входять вратарі Андрій Петров і Віталій Денюжкін, а також універсали Костянтин Макеєв, Вадим Атаманенко, Костянтин Демиденко, Максим Постолатьєв, Ігор Бич, Павло Коротенко, Олександр Таразевич, Сергій Романовський, Євген Савчук, Павло Клименко, Іван Глуцький, Олександр Семенов і Олександр Вершинін. Кожна футбольна команда унікальна. СЕРВІТ – це сім’я. А в кожній сім’ї є свої звичаї і традиції. Ця команда відрізняється стилем гри та навіть духом гри!

Читайте також: У Чернівцях вилікували від коронавірусу 100-річну бабусю

У Польщі перекинувся автобус з українцями: 6 людей загинуло, десятки постраждалих

Уряд хоче до 2030 року вийти за середніми зарплатами в Україні на рівень Польщі чи Словаччини