Політика
8 березня 2015
"Ми не можемо, і не будемо розмовляти з польовими командирами "ДНР" і "ЛНР", - Пристайко
Офіційний Київ готовий розмовляти з представниками Донбасу, але не з польовими командирами, а з тими, кого населення регіону обере в ході законних виборів.
news-image

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Ми розуміємо, що в нинішній ситуації існує необхідність "зшити" Україну, від якої відривають шматки наші сусіди, і ми готові йти назустріч, враховувати думку місцевого населення цих регіонів. Але ми не можемо, і не будемо розмовляти з польовими командирами. Для цього є вибори і той, хто буде обраний (навіть Плотницкий або хто завгодно інший законно обраний) представлятиме регіон і брати участь у подальшому політичному процесі. А підсовувати якихось російських громадян або найманців і робити з них лідерів Донецька і Луганська - це несправедливо" , - сказав Пристайко.

За його словами, вибори на контрольованій "ДНР-ЛНР" території можуть пройти тільки після відводу звідти озброєнь і військ, і цей факт повинен бути зафіксований ОБСЄ.

"Ми не можемо проводити вибори, коли в регіоні знаходиться невідома кількість іноземних збройних формувань і просто якихось клоунів. Хто братиме участь у виборах - донські козаки?", - сказав дипломат.

Читайте також:Лідер бойовиків Захарченко розповів, як в самопроголошеній ДНР пройдуть вибори