19 березня 2015
Перемога "Динамо" порадувала президента
"Динамо" знищило "Евертон" і вийшло у чвертьфінал Ліги Європи

5:2 - з таким рахунком "біло-сині" перемогли англійців у матчі-відповіді повідомляє Єдність.інфо.

Єврокубкова весна для України триває. Київське "Динамо" вийшло у чвертьфінал Ліги Європи.

Після поразки у Ліверпулі від "Евертона" (1:2), "біло-сині" перемогли "ірисок" з рахунком 5:2.

М'ячі на НСК "Олімпійський" забили: Яндрій Ярмоленко (21 хвилина), Лукаш Теодорчик (35), Мігель Велозу (37), Олег Гусєв (56) і Віторіну Антунеш - у киян;  Ромелу Лукаку (29) та Філ  Ягелка (82) - у гостей.

Зустріч, яка пройшла за аншлагу на київському 70-тисячнику, обслуговувала суддівська бригада з Німеччини. Головний арбітр - Деніз Айтекін, лайнсмени - Гвідо Клеве та Гольгер Геншель.

Свого суперника кияни дізнають 20 березня під час жеребкування у швейцарському Ньоні.