новини

У Міненерго не змогли пояснити, що відбувається в Укртранснафті

У відсутність голови відомства і глави Нафтогазу в ситуації з держконцерном не можуть розібратися.

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелик не може пояснити, що відбувається на державному підприємстві ПАТ Укртранснафта. Про це повідомляє Є | Єдність.інфо із посиланням на Кореспондент.

"Я не зможу відповісти вам повністю ... тому що потрібен час визначитися. Зараз, я б сказав, такий процес не зупинився, тому потрібен якийсь час, щоб ми розібралися, і потім ми вам зможемо доповісти", - сказав Светелик в ході години запитань до уряду на пленарному засіданні Верховної Ради.

На засіданні наглядової ради Укртранснафти було прийнято рішення усунути голову правління компанії Олександра Лазорка. Тимчасово здійснювати повноваження глави Укртранснафти до 10 серпня призначений Юрій Мірошник. Водночас сам Лазорко забарикадувався в будівлі компанії і заявив, що має намір оскаржити своє звільнення в суді.

Увечері голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський прибув в офіс Укртранснафти, щоб розібратися в зміні керівництва підприємства. Залишаючи будівлю компанії, олігарх назвав ситуацію в Укртранснафті "спробою рейдерського захоплення держпідприємства" і обматюкав пресу.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, щосподівається на мирне вирішення ситуації навколо зміни голови правління Укртранснафти.

Сам Коломойський заявив, що Укртранснафту намагалися захопити за допомогою якихось російських диверсантів.

Пізніше глава МВС України Арсен Аваков заявив, що конфлікт навколо Укратранснафти вичерпаний і перенесений в площину юридичних рішень.

Читайте також: Після нічних "розборок" з Коломойським офіс "Укртранснафти" охороняє міліція

20 березня 2015, 12:35

 

Loading...

До теми

Авторизація