8 травня 2015
"Дніпро" врятував неймовірний матч з "Наполі" в Лізі Європи
У першій грі півфіналу зафіксована нічия

Важкий матч в Неаполі в 1/2 фіналу Ліги Європи провів "Дніпро", повідомляє Є.

Два тайми команда намагалася організувати контргру, в кращому випадку заробляли штрафні біля воріт "Наполі", а в підсумку удача прийшла, звідки не чекали. Вийшовши на заміну Селезньов завдав першого удару у ворота господарів після прострілу Федецького і зрівняв рахунок. Форвард забивав з положення "поза грою", але пощастило: арбітри не помітили і зарахували гол - 1:1.

"Дніпро" виглядав гідно. Нехай і оборонявся більшу частину часу, зате так, що "Наполі" створив мінімум моментів для взяття воріт. Трохи гостріше біля воріт Бойка стало в другому таймі. Кілька разів наш воротар рятував ворота ногами, а пропустили дніпряни зі стандарту: подача кутового у воротарський залишила без роботи захисників, і Гомес головою відправив м'яч у сітку.

Відзначимо, що господарі геть позбали "Дніпро" козирів. Коноплянка був прикритий настільки, що за гру не зробив жодної націленої передачі. Не пішли штрафні у Ротаня. Але була неймовірна самовіддача всіх, яка і принесла непоганий як для виїзду результат.