новини

Французькі депутати купують в Криму футболки з написом "Обама, ти чмо"

Французький сенатор Ів Поццо ді Борго, який разом з іншими колегами зараз знаходиться в Криму, активно купує місцеві сувеніри.

Зокрема, французьке видання Le Parisien розмістило фото сенатора з футболкою, на якій президент РФ Володимир Путін шепоче президенту США Бараку Обамі на вухо: "Обама, ти чмо", повідомляє «Єдність» з посиланням на канал АТН.

З посиланням на російський LifeNews французьке ЗМІ повідомляє, що сувенір ді Борго купив, прогулюючись по набережній Севастополя.

Мабуть, росіяни Криму полюблять сенатора, - іронізує французьке видання.
Віце-президент франко-російської групи дружби в Сенаті гордо позував з футболкою. Російські ЗМІ насолоджуються, - йдеться в матеріалі.

Як повідомлялося, група проросійськи налаштованих французьких депутатів заявила про намір поїхати в Росію і анексувати Крим.

Варто відзначити, що велику частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".

У той же час МЗС України попередив французьких депутатів про можливу заборону на в'їзд на територію України у разі поїздки на окупований півострів. Візит депутатів засудили і в МЗС Франції, назвавши його порушенням міжнародного права.

Читайте також: Влада Криму попросила у французьких парламентаріїв візи для кримчан

24 липня 2015, 15:12

 

Loading...

До теми

Авторизація