Суспільство
4 вересня 2015
Очільник нової поліції Львова розповів, як в його вантажі опинилися заборонені ліки
Черговий скандал із шефом нової поліції Львова.
news-image

Як стало відомо, торік Юрія Зозулю, який наразі очолює нову поліцію Львова, затримували на Ягодинській митниці з вантажем заборонених лікарських препаратів, передає «Єдність» із посиланням на ТСН.

Було кримінальне провадження, суд і штраф. Зозуля ж твердить, що не знав, що серед ліків були заборонені препарати.

"Капрал Зозуля і трішки наркоти": стаття з такою назвою вийшла напередодні у львівській газеті "Ратуша". Автор публікації, журналіст, довідався, що новий очільник львівської поліції торік перевозив через кордон заборонені медичні препарати із вмістом наркотиків.

Міністр внутрішніх справ, зі свого боку, каже, що до нової поліції якраз і набирали людей, які готові мінятися, навіть якщо в їхній біографії досі були суперечливі сторінки. Як ця, з волонтерського минулого Юрія Зозулі. 

Юрій Зозуля не ідеальний хлопчик і не ангел, ми навмисно брали його, хлопця, який простояв на Майдані. Це не наркотики були, розумієте, це були ліки, - прокоментував ситуацію Арсен Аваков.

Водночас, в аптеці журналістам розповіли, що обидва препарати, які перевозив пан Зозуля, не зареєстровані в Україні, а за кордоном їх продають тільки за рецептом.

Перший препарат. Він належить до наркотичних анальгетиків, відповідно, це є суворий відпуск, тільки за рецептом лікаря за рахунок того, що туди входить наркотичний анальгетик, - пояснює завідувач аптеки Галина Гарда.

Сам капрал Зозуля розповів, що ці медичні препарати зібрали його польські друзі, він їх перевозив для бійців АТО. Про те, що серед ліків є заборонені препарати, не знав, стверджує він.

Я знав, що в мене там повно ліків, я показав все, сказав, дивіться, тому що я був упевнений, що все можна ввозити. Я вже потім читав, навіть сьогодні читав, це взагалі прекурсори і в принципі, їх можна було везти, якби у мене на той момент був запит, що я везу для якоїсь військової частини. Пройшов суд і він визначив, що в мене адміністративне стягнення тисяча з чимось гривень, от і все, - сказав Зозуля.

Водночас, очільник поліції запевняє - більше нічого з минулого від громадськості не приховує.  

Нагадаємо, що раніше керівник поліції Львова визнав своє порушення на дорозі і пообіцяв виправитися. Він зазначив, що обов'язок співробітників поліції змінювати й самих себе.

Читайте також: Керівника патрульної поліції Львова Зозулю оштрафували за перевищення швидкості