Політика
21 вересня 2015
"Кличко задає європейський тон своєю передвиборчою кампанією", - експерт
Мер Києва презентував свою програму на Поштовій площі столиці.
news-image

Нинішній глава української столиці Віталій Кличко почав передвиборчий процес в незвичному для киян форматі: з відкритої презентації мажоритарників і без «совкової» урочистої презентації кандидатської програми. Це в черговий раз підтверджує європейський курс політика. Так кандидат політичних наук Дмитро Гаврилюк прокоментував офіційне висунення Віталія Кличка кандидатом у мери Києва від БПП «Солідарність».

«Офіційну заяву про участь у виборах мера Києва Кличко зробив на Поштовій площі. Ніяких колонних залів, абсолютна відсутність партійної символіки. Це свого роду символічне підтвердження дій мера Віталія Кличка - європейський формат роботи, виконання започаткованих проектів. Обіцяв добудувати Поштову - зробив », - зазначив експерт.

Окремо політолог виділив відкриту презентацію киянам кожного кандидата від команди нинішнього мера у депутати Київради.

«В черговий раз Віталій Кличко, як мер, демонструє відкритість своїх дій. І під час заяви про висунення Кличко повністю пішов від політизації процесу. На презентації не було ні єдиного політичного прапору, банера або логотипу. І це відповідає очікуванням виборців, оскільки люди дуже втомилися від політичних брендів, їм потрібні реальні справи», - сказав Гаврилюк.