новини

Потрібні в якості живої сили: у "ДНР" не хочуть відправляти ув'язнених до України

Бойовики стверджують, що зеки, які відбувають покарання на окупованій території, не хочуть переїжджати у колонії до України.

Як повідомляє «Єдність», про це сьогодні заявив так званий "начальник державної служби виконання покарань "ДНР" Олексій Рязанов. 

Ми висловлювали пропозицію перевести засуджених, чиї родичі перебувають на українській території, в першу чергу, в гуманітарних цілях, щоб їх могли відвідувати родичі. Українська сторона знову довго думає. Але відсоток тих, хто сам бажає перевестися, дуже малий", - сказав Рязанов.

За словами представника України в підгрупі з гуманітарних питань тристороннього контактної групи Ірини Геращенко, у в'язницях на тимчасово окупованих територіях Донбасу міститься близько тисячі ув'язнених, які хотіли б відбувати покарання в українських в'язницях і колоніях.

Втім, відомо, що терористи використовують деяких зеків у якості нової живої сили. Так, нещодавно СБУ затримала екс-ув'язненого, якому видали автомат безпосередньо на блокпості терористів. Чоловік став снайпером, який обстрілював співробітників ОБСЄ.

Читайте також: Бойовики видали автомат екс-зекові та заставили його воювати у "ДНР" (ВІДЕО)

23 жовтня 2015, 10:08

 

Loading...

До теми

Авторизація