Політика
3 листопада 2015
Конвой відкрив двері клітки і відпустив мене на свободу, - Корбан написав листа з СІЗО (документ)
Політик в епістолярному жанрі звернувся до всіх, хто його підтримує.
news-image

Лідер партії "Укроп" Геннадій Корбан, який перебуває зараз за низкою звинувачень у СІЗО, написав листа громадськості, яка виказала ув'язненому свою підтримку. Фотографії опублікувала у Facebook адвокат Корбана Оксана Томчук, повідомляє «Єдність».

Корбан подякував усім, хто прийшов підтримати політика в скрутну хвилину. Він акцентував, що з ним правоохоронці поводяться протизаконно. За його словами, після другого затримання йому навіть не дали поспілкуватися з адвокатами.

"Із учорашнього вечора і до самого ранку проходив суд у Чернігові, який виглядав як брудний фарс бариг від діючої влади. Ви всі мали можливість спостерігати це в прямому ефірі телеканалів. Вперше був показаний приклад справжнього змагального процесу. Система звалилася під натиском інтелекту - у прокурорів не залишилося аргументів, а судді в процесі змінювалися 4 рази", - написав Корбан у своєму зверненні.

Камеру СІЗО політик називає кліткою. Він акцентує, що з ним поводяться усупереч усім конституційним та законним нормам: хочуть - випускають з камери, а забажають - викрадають та саджають знову.

"О 8.40 ранку конвой відкрив двері клітки, в якій мене утримували і відпустив на свободу. Але як тільки я вийшов за межі будівлі суду, мене знову викрали співробітники СБУ і з порушенням всіх норм і Конституції помістили знову в камеру. На цей раз мені навіть не надали можливість поспілкуватися з адвокатами і не пред'явили ніяких підозр і звинувачень ", - написав Корбан.