Покупці російської нафти поскаржилися на її якість
Незадоволеними виявились фінські та угорські покупці.
news-image

Традиційні покупці російської нафти Urals - угорська MOL і фінська Neste - звернулися до президента "Лукойлу" Вагіта Алекперова з проханням звернути увагу постачальників з РФ на якість нафти, яка постачається, передає «Є!» із посиланням на Економічну правду.

До мене звернулися і фіни, і угорці, - написали лист з проханням звернути увагу на якість нафти, яка постачається, на Urals, - сказав Алекперов журналістам.
Я завтра будуть звертатися до уряду з тим, щоб привернути увагу до цієї проблеми, - додав він.

Алекперов зазначив, що всю легку нафту РФ стала перенаправляти на східні напрямки, в той час як на західних напрямках - основному ринку нафти РФ - якість поставленої нафти погіршується.

Раніше глава "Лукойлу" заявляв, що не бачить сенсу для російських нафтових компаній демпінгувати по Urals на ринку Східної Європи.

У середині жовтня глава "Роснафти" Ігор Сєчін говорив, що Росія повинна докладати всіх зусиль, щоб не знижувати частку поставок нафти на світові ринки. При цьому він зазначав, що демпінг, зокрема, з боку Саудівської Аравії на ринку Польщі, є одним з факторів зміни світових цін на нафту.

Читайте також: Найдешевші сорти нафти наближаються до ціни 20 доларів за барель