Україна
16 січня 2016
Сьогодні у Києві поминатимуть загиблих кіборгів
Близько 140 членів сімей легендарних українських захисників зберуться в Будинку офіцерів.
news-image

16 січня в 15: 00 в Центральному будинку офіцерів відбудеться вечір пам'яті останніх захисників донецького аеропорту "Легендарні герої - "Кіборги", передає «Є!».

 Захід присвячений сумній річниці 19-20 січня, коли в донецькому аеропорту "бетон не витримав", і в результаті його підриву загинуло понад 50 захисників аеропорту.

Костянтин Винниченко, президент Благодійного фонду учасників бойових дій "Єдність побратимів", розповів, що 16 січня в Київ приїдуть близько 140 членів сімей захисників аеропорту.

"Вони уперше за цей період зустрінуться разом, привезуть багато матеріалів, познайомляться один з одним. І наша держава отримає багато неймовірної інформації для того, щоб ми ушанували цих Героїв, і сказали, що це дійсно великі мужні героїчні люди - легендарні Кіборги"

Програма заходу передбачає демонстрацію фото- та відеоматеріалів із захисту донецького аеропорту, подяку родинам загиблих героїв та їх нагородження, концертну програму відомих українських виконавців, поминальну вечерю для родин загиблих героїв. 

Вечір пам'яті відвідають громадські діячі, українські патріоти, волонтери, меценати ті багато ін.