Спорт
20 січня 2016
Суркіс міг зірвати заявку на фінал Ліги чемпіонів у Києві
Ініціаторами фіналу Ліги чемпіонів у Києві у 2018 році були Президент України Петро Порошенко та тоді ще очільник УЄФА Мішель Платіні.
news-image

Участь віце-президента УЄФА та почесного президента ФФУ Григорія Суркіса у поданні заявки на проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів 2018 року у Києві могла негативно вплинути на гарантії для УЄФА від української влади.

Про це повідомляє джерело Чемпіона в Кабінеті міністрів.

Як відомо, для подачі заявки необхідний чималий список документів та гарантій від влади. За крок до готовності всього необхідного для подачі заявки стало відомо, що Міністрество фінансів не підпише документ, який підтверджує гарантії України.

Аргументом по цьому питанню стала категорична позиція стосовно участі у цьому проекті Григорія Суркіса, як віце-президента УЄФА, та абсолютна неприязнь з боку міністра економіки Наталії Яресько. 

Як інформують джерела, таке ставлення до нього скоріш за все виникло після того, як Міністру став відомий факт того, що Суркіс-старший нев'іздний у США.

Як зазначають джерела Чемпіону, зі сторони міністерства є чітка позиція, яка жодним чином не пов’язана з відстоювання чиїхось інтересів. Гарантії від міністерства фінансів ФФУ таки отримала і передала весь необхідний пакет документів, але це все вже відбулося після втручання Президента України, який пояснив, що це питання іміджу всієї країни.

Також, стало відомо, що Григорій Суркіс намагається перенести засідання виконкому УЄФА, на якому затвердять місто-господар фіналу Ліги Чемпіонів у 2018 році, яке відбудеться 21 січня.

Попереднє засідання Виконкому вже було перенесено за проханням та ініціативою Суркіса. Причиною цього, як зазначає джерело, є те, що Суркіс, особисто не зацікаавлений у проведенні фіналу Ліги чемпіонів, оскільки ініціатива проведення фіналу йшла не від нього.

Зараз Суркіс намагається відтягнути якомога далі процес вибору міста.

Раніше повідомялося, що ініціаторами фіналу Ліги чемпіонів у Києві у 2018 році були Президент України Петро Порошенко та тоді ще очільник УЄФА Мішель Платіні. 

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що віце президент УЄФА Григорій Суркіс під час жеребкування на Чемпіонаті світу з футболу 2018 року, ночував у резиденції Президента РФ і вів переговори з Медведчуком і Путіним щодо виборів президента ФІФА.

Читайте також: Суркіс блокує продовження контракту з тренером збірної Фоменком