Політика
24 січня 2016
Кличко анонсував можливість початку роботи у Києві сервісу таксі Uber
Це онлайн-сервіс автомобільних перевезень, що дозволяє замовити приватне таксі за допомогою гаджету.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко в Давосі обговорив можливість початку роботи у Києві сервісу таксі Uber, йдеться на офіційному сайті очільника столиці, повідомляє «Є!».

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі мер Києва Віталій Кличко зустрівся з директором із взаємодії з органами державної влади в Європі, на Близькому Сході та країнах Африки компанії Uber Марком Макганом.

Після зустрічі Віталій Кличко зазначив, що українська столиця зацікавлена в таких інноваціях і в якісному сервісі, який Uber надає майже в 70-ти країнах світу. Сьогодні компанія розглядає можливість своєї роботи і в Україні, а почати її планує з Києва.

"Ми прагнемо залучати в столицю інноваційні проекти, зокрема, і в автомобільних перевезеннях. Це міжнародна компанія, що швидко розвивається і надає он-лайн сервіс в багатьох містах світу, - зазначив Кличко. - Для пасажирів це - більше гарантій безпеки, оскільки сервіс дає можливість обирати авто, а також водія за рейтингом його професійності. Для роботи бізнесу це - прозорість і легальність. Оскільки розрахунок за поїздку виключно безготівковий і оплачується карткою. І це зробить роботу таксі прозорою та легальною",- підкреслив Кличко.

Мер Києва зазначив, що з Марком Макганом вони обговорили спільні плани і можливість запустити цей сервіс у Києві протягом кількох місяців.

Uber - це онлайн-сервіс автомобільних перевезень, що дозволяє замовити приватне таксі через сайт, а також через додатки на iPhone або на пристроях Android. Компанія була створена в 2009 році, її штаб-квартира розташована в Сан-Франциско. На сьогодні послуги Uber доступні у 68 країнах та більше ніж в 300 містах світу. Компанія отримує від працюючих в ній таксистів комісію в розмірі 20% від кожного виклику.