Суспільство
23 лютого 2016
Мати Скрябіна вимагає знести пам'ятник її синові в Луцьку
Скульптуру демонтують через несхожість на співака.
news-image

Мати українського співака Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) Ольга вимагає знести пам'ятник її сину в Луцьку. Про це жінка повідомила фан-клубу виконавця "Модна Країна", передає «Є!» із посиланням на Кореспондент.
Також мати співака виступила проти перероблення пам'ятника його автором Іриною Дацюк. Причиною цього стала несхожість скульптури на Кузьму.

Хочу всім нашим шанувальникам донести і пояснити ситуацію з пам'ятником Скрябіну. Язик не може вимовити "синові". Пам'ятник буде демонтований - це однозначно. Ірина Дацюк абсолютно не наблизилася до портретної схожості Андрія, а значить, вона не може виконувати цю роботу. Звалювати свій абсолютний провал на когось - це смішно, - повідомила Ольга Кузьменко.

При цьому жінка додала, що вже давно відмовилася від перероблення пам'ятника автором.

Це ж яку відвагу треба мати, щоб влаштувати скандал на всю Україну, бути фактично вже усуненою від цієї роботи і заявляти про якісь обов'язки перероблення, - поскаржилася жінка.

Мати співака заборонила робити подібні заяви і попросила Дацюк "залишити душу і тіло її сина в спокої". Також автора роботи просять не спекулювати на закритій для неї темі.

Після відкриття пам'ятника Кузьмі його шанувальники жартували в соцмережах, що скульптура схожа на співака Іво Бобула або царя Петра I. Також фанати зазначали, що виконавець не любив помпезності і не хотів би пам'ятників на свою честь.

Зазначений пам'ятник був відкритий у жовтні 2015 року. Це перша скульптура співакові в Україні.