Події
24 лютого 2016
Віталій Кличко відвідав у Вашингтоні музей Голокосту
Також мер Києва обговорив можливу співпрацю і консультації щодо створення в Києві меморіалу пам'яті жертв Бабиного Яру.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко відвідав у Вашингтоні меморіальний музей Голокосту. Під час зустрічі з керівництвом музею Кличко обговорив можливу співпрацю і консультації щодо створення в Києві меморіалу пам'яті жертв Бабиного Яру, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Ми маємо вшанувати пам'ять майже 100 тисяч невинних жертв, що загинули у Бабиному Ярі. Третина з них – євреї. У багатьох містах світу є музеї Голокосту. А в Києві досі не створили меморіал для увічнення пам'яті жертв. Восени цього року в Україні відзначатимуть 75-ту річницю страшної трагедії Бабиного Яру. І я переконаний, треба активно працювати над створенням національного меморіалу пам'яті жертв Бабиного Яру. І ми це робимо, – наголосив мер Києва.

Він зазначив, що вже провів зустріч з керівництвом меморіального комплексу «Яд Вашем» в Єрусалимі.

Оскільки проект створення меморіалу в Києві для нас важливий і непростий, ми плануємо реалізувати його, скориставшись найкращим світовим досвідом, залучивши найкращих експертів. Тому сподіваємося і на вашу допомогу і консультації, – звернувся до керівництва меморіального музею у Вашингтоні Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що меморіальний комплекс в українській столиці буде унікальним, оскільки це буде музей пам’яті на місці страшного злочину і великої трагедії.

Бо дуже важливо, щоб світ не забував про цей злочин перед людством, щоб така трагедія ніколи не повторилася, – наголосив Віталій Кличко.

У залі пам'яті музею Віталій Кличко разом з директором дослідницького центру при меморіальному музеї Голокосту у Вашингтоні Полом Шапіро запалили свічку біля пам'ятної стели жертвам Бабиного Яру.

Читайте також: На сторінці електронних петицій до Президента з'явилося звернення про депортацію і визнання персоною нон-грата шеф-редактора Інтеру