Спорт
3 березня 2016
Збірна України з біатлону у змішаній естафеті чемпіонату світу фінішувала за крок від п'єдесталу
Українські біатлоністи посіли четверте місце.
news-image

У перший день чемпіонат світу з біатлону, який проходить у норвезькому Холменколлені, збірна України фінішувала за крок від п'єдесталу у змішаній естафеті, передає «Є!» із посиланням на Міністерство молоді та спорту.

Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Сергій Семенов та Дмитро Підручний, який першим прийняв естафету на останньому етапі, у підсумку посіли четверте місце.

Переможцями стали біатлоністи Франції, які на 4,3 секунди випередили німців і на 14,4 секунди - норвежців.

У суботу, 5 березня, на чемпіонаті світу пройдуть чоловіча та жіноча спринтерські гонки.