новини

У лютому ціни в Україні знизились - Держстат

На споживчому ринку України в лютому 2016 року спостерігається зниження цін на 0,4%, хоча з початку року ціни зросли на 0,5%.

Про це повідомляє «Є!» з посиланням на Державну службу статистики.

На споживчому ринку в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,7%. Найбільше подешевшали яйця - на 24,4%. На 2,5 - 0,7% знизилися ціни на сало, фрукти, м’ясо та м’ясопродукти, рис. Водночас (на 2,7 – 1,2%) подорожчали продукти переробки зернових, масло, молоко та молочні продукти, маргарин. 

Крім того, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби знизилися на 1,3%, що пов’язано зі здешевленням тютюнових виробів на 3,0%. У той же час ціни на алкогольні напої зросли на 1,1%.

Зростання цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося в основному за рахунок підвищення тарифів на каналізацію (на 2,2%), водопостачання (на 1,9%), плати за оренду житла (на 1,0%).

Ціни на транспорт у цілому не змінилися. При цьому паливо та мастила подешевшали на 1,0%, автомобілі та авіаційні послуги подорожчали на 4,2% та 3,8% відповідно.

Читайте також: Київ визнано столицею з найдешевшими продуктами

9 березня 2016, 17:10

 

Loading...

До теми

Авторизація