Суспільство
11 березня 2016
Брат мера Володимир Кличко дарує квартиру сестрі Василя Стуса, яка є переселенкою
Марія Стус, сестра відомого українського поета Василя Стуса, була вимушена залишити рідний дім на Донбасі й у скрутних умовах мешкала в Києві.
news-image

Про рішення свого брата написав у Фейсбуці мер Києва Віталій Кличко, передає «Є!».

Друзі! Я поговорив з братом, і ми вирішили, як розв'язати складну ситуацію з житлом для Марії Стус - сестри відомого українського поета Василя Стуса. Пані Марія через російську агресію і військові дії на Сході була вимушена покинути рідний Донбас. І сьогодні їй доводиться мешкати в скрутних умовах. На жаль, у столичної влади немає правових підстав надати Марії Стус квартиру. У черзі на квартирному обліку в Києві перебувають десятки тисяч киян. Ми могли розглядати тільки варіант із тимчасовим житлом. Та Володимир погодився купити і подарувати квартиру Марії Стус. Вже найближчими днями, - написав він.

Кличко також нагадав значення постаті Василя Стуса для українців. 

Бо колись Василь Стус, який є знаковою постаттю для українців, просив попіклуватися про його близьких. Також зазначу, що минулого року в Києві відкрили сквер імені поета. Столична влада заборонила на тому місці будь-яке будівництво і зробила капітальний ремонт скверу, за який громада боролася багато років, - зазначив голова Києва.
Читайте також: Віталій Кличко відвідав будинок, жити в якому - небезпечно для здоров'я (фото)