новини

У російській Держдумі депутати прогуляли прийняття закона про депутатів-прогульників

На розгляді законопроекту про відкликання мандатів у депутатів, що не виконують обов'язки, не було дві третини парламентаріїв.

Депутат Держдуми Дмитро Гудков звернув увагу, що на розгляді законопроекту про відкликання мандатів не виконують обов'язки депутатів не було «дві третини» парламентаріїв. Про це він написав у своєму фейсбуці, в п'ятницю, 18 березня, передає «Є!».

Законопроект про позбавлення мандатів депутатів-прогульників прийнятий в першому читанні. За нього голосувала третина Думи, інші дві третини в парламент не прийшли. Нагадаю, що в документі йдеться не тільки про них, але і про тих, що не погоджуються з рішеннями партії. А як законопроект зміниться до другого читання, можна тільки гадати, - написав він.

На розгляді законопроекту Гудков звернувся до голови Держдуми Сергія Наришкіна з проханням звернути увагу на відсутність кворуму під час обговорення законопроекту.

Проте ніякої реакції на його звернення не було.

На офіційному сайті Держдуми йдеться, що законопроект був прийнятий в першому читанні, за нього проголосували 343 депутати. На момент написання новини даних про тих, хто проголосував на сайті нижньої палати парламенту не було.

Читайте також: У Держдумі обурені санкціями проти свого «боса»

18 березня 2016, 17:10

Loading...

До теми