Київ
25 березня 2016
Брати Клички вручили Марії Стус ключі від нової квартири (фото)
Квартиру сестрі поета подарував Володимир Кличко.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко з братом Володимиром вручили ключі від нової трикімнатної квартири Марії Стус, сестрі відомого українського поета, передає «Є!».

Володимир Кличко придбав квартиру у Святошинському районі столиці і подарував її Марії Стус, яка внаслідок російської агресії на Сході і військових дій була вимушена покинути рідний Донецьк і переїхала до Києва.

Віталій і Володимир Клички зустрілися з Марією Стус та її онукою і правнуками, вручили ключі та показали родині нове помешкання.

Столична влада не мала законних підстав виділити вам житло, ми могли розглядати тільки варіант з тимчасовим помешканням. Але дуже добре, коли є брат. Я звернувся до Володимира і він сказав: я куплю квартиру. І тепер вона ваша - трикімнатна, в новому будинку, недалеко від метро, поряд школа і дитсадок, на першому поверсі будинку буде аптека і гастроном, розвинена інфраструктура. І, що символічно, будинок недалеко від скверу Василя Стуса, - зазначив Віталій Кличко.

Володимир Кличко вручив Марії Стус ключі від помешкання і пообіцяв зробити в ньому ремонт.

Маріє Семенівно, хочу вас привітати. Вічна шана вашому брату, який відстоював право українців на свою культуру, мову, який боровся з системою, - звернувся Володимир Кличко до Марії Стус. - Може, тут поки все виглядає не так комфортно, але головне, що є стіни і дах над головою, а комфорт у найближчий час буде забезпечений. Бажаю, щоби вам і вашій родині добре жилося у цій квартирі, - зазначив чемпіон.

Сестра відомого поета подякувала братам і подарувала їм книжки Василя Стуса.

Я вам дуже вдячна. Дай Боже вам і вашим дітям тільки щастя і удачі за ваші добрі справи, - сказала Марія Стус.
А вам - міцного здоров'я, і щоби онуки і правнуки були здорові. Раді допомогти, - відповів Володимир Кличко.

Як повідомляла «Є!» , Марія Стус через російську агресію і військові дії на Сході була вимушена покинути свій дім на Донбасі. Жінці доводилося мешкати в скрутних умовах. 

Нагадаємо, сьогодні Володимир Кличко святкує день народження.

Читайте також: Прийдіть на референдум і проголосуйте «за» ! - Володимир Кличко звернувся до голландців (фото)