Події
11 травня 2016
У Слов'янську чоловік розстріляв автівку з дітьми
Поліція Слов'янська розшукує чоловіка, який стріляв з мисливської рушниці по автомобілю, в якому знаходилися його родичі та малолітні діти.

Як повідомляє «Є!», 55-річний житель Слов'янська повідомив правоохоронцям, що біля одного з магазинів були чутні постріли.
Правоохоронці, які прибули на виклик, з'ясували, що 42-річний місцевий житель з мисливської рушниці відкрив вогонь по автомобілю, в якому знаходилися 55-річний водій, його дружина і їхні онуки віком 2,5 і 10 років.
На щастя, ніхто не постраждав.
“ | Підозрюваний є далеким родичем потерпілих. Протягом тривалого періоду між ними відбувається конфлікт через купівлі-продажу будинку. Сам правопорушник втік, на його пошуки орієнтований весь особовий склад Слов'янського відділу поліції, додані сили і суміжні органи поліції", - розповіли правоохоронці. |
У дворі, де мешкає підозрюваний, поліцейські знайшли гільзи, а за парканом у сусідів - мисливську рушницю, з якої було зроблено постріли.
Читайте також: | На урочистому заході депутатів «Опозиційного блоку» облили водою (відео) |
Читайте також:
Інші новини

Зимовий тактичний одяг ЗСУ: куртка чи бушлат? Як обрати
Україна
29 вересня 2022

У 2021 році кількість боргів українців зросла на третину
Україна
18 лютого 2022

Кабмін змінив карантинні правила для “жовтої” зони
Україна
24 листопада 2021

На Україну насувається аномальна спека
Україна
13 серпня 2021
Популярне
Популярне за добу