21 травня 2016
«Шахтар» став володарем Кубка України з футболу
Гірники обіграли луганську «Зорю» з рахунком 2: 0.

У Львові завершився фінальний матч Кубка України з футболу сезону 2015/16, в якому донецький «Шахтар» обіграв луганську «Зорю» з рахунком 2: 0, повідомляє «Є!» посиланням на УНІАН.

Гірники володіли перевагою впродовж більшої частини матчу, але в першому таймі довго не могли втілити її в забиті голи. І тільки на 42-й хвилині рахунок точним ударом відкрив Гладкий.

Пішовши на перерву з мінімальною перевагою гірники не стали довго міркувати в другому таймі. І на 57-й хвилині Гладкий зробив дубль. Після закидання від Коваленко підхопив м'яч Кучер скинув на Гладкого і той подвоїв перевагу своєї команди.

Таким чином, «Шахтар» в 10-й раз виграв Кубок України. Шість з цих титулів команда виграла при нинішньому наставнику румунському фахівцеві Мірчі Луческу.