новини

Залізничники «ДНР» вимагають від України зарплату (ВІДЕО)

При цьому вони на своєму мітингу тримали антиукраїнські плакати.

Залізничники станції Ясинувата, яка підконтрольна бойовикам, провели мітинг, вимагаючи від України зарплат, повідомляє «Є!» з посиланям на  vlada.io.

Мітинг організували лідери сепаратистів, які звезли до Ясинуватої працівників залізничних станцій з Іловайська, Горлівки і Дебальцевого.

Після того, як на початку 2016 року українська держава припинила платити зарплати залізничникам, які обслуговують незаконні збройні формування "ДНР" і "ЛНР", працівники залізниці фактично залишилися без зарплат.

З лютого вони не отримують грошей ні від України, ні від бойовиків "ДНР", які відмовилися платити залізничникам, незважаючи на те, що ті обслуговують підконтрольну їм територію. В останні місяці люди отримували тільки продуктові набори і гуманітарку.

"Спікери", які виступали перед масовкою, пообіцяли, що з 30 травня більше не випускатимуть потяги з підконтрольної бойовикам території на територію, підконтрольну Києву, якщо "Укрзалізниця" не дасть їм грошей.

Нагадаємо, що Україна за два роки конфлікту на сході України виплатила понад 57 млрд грн вимушеним переселенцям з Донбасу.

Нещодавно СБУ викрила факти фіктивного нарахування виплат переселенцям чиновниками органів соціального захисту на Донеччині на суму у понад 10 млн грн.

Читайте також: З'явився відеозапис погроз Захарченка в бік Савченко (відео)

30 травня 2016, 12:26

 

Loading...

До теми