6 червня 2016
Джокович вперше в кар'єрі став переможцем Roland Garros
Сербський тенісист впевнено виграв три сети.

Сербський тенісист Новак Джокович вперше в кар'єрі став переможцем Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. У фіналі він обіграв британця Енді Маррея, повідомляє «Є!».

У вирішальному матчі британцеві вдалося взяти першу партію, але потім Джокович впевнено виграв три сети. Фінал тривав три години і три хвилини.

"Моя команда, моя сім'я, моя любов, спасибі, що приймаєте мене кожен день. Якщо чесно, я можу говорити до завтрашнього дня про те, як вам вдячний. Зараз же просто скажу спасибі за те, що якимось чином ви все ще терпите мене ", - сказав після матчу Джокович, чиї слова наводить" Р-Спорт.

Джокович виграв 12-й титул Великого Шолома в своїй кар'єрі, здобувши перемогу в своєму 20-му фіналі. Крім того, серб вперше став чемпіоном "Ролан Гаррос", а також став володарем кар'єрного Великого Шолома. До сьогоднішнього дня Джокович встиг стати чемпіоном всіх інших турнірів Великого Шолома - Відкритий чемпіонат Австралії (6 разів), Вімблдон (3 рази) і Відкритий чемпіонат США (2 рази).

Новак Джокович став восьмим тенісистом в історії, якому вдалося зібрати кар'єрний Великий Шолом.