новини

Німеччина заборонить продаж бензинових автомобілів до 2030 року

Всі нові транспортні засоби опиняться поза законом вже через 15 років.

Такий захід буде служити зниженню рівня викидів вуглекислого газу на 80-95% до 2050 року, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на заступника міністра економіки ФРН Райнера Бааке, передає «Є!».

"У Німеччині не було зниження викидів СО2 від транспорту з 1990 року, це - факт. У нас поки що немає відповіді, як зменшити шкідливі викиди вантажівок, зате вже є рішення по легкових автомобілях", - каже заступник міністра економіки ФРН Райнер Бааке.

За даними міністерства навколишнього середовища Німеччини, на автомобільний транспорт припадає приблизно п'ята частина від загального рівня всіх шкідливих викидів в атмосферу. При цьому електромобілі становлять лише 0,6% від всього автопарку. Щоб підвищити їх популярність влада вже оголосила про введення субсидії в 4000 євро для всіх охочих придбати електромобіль.

Також відзначимо, що нова заборона не означає, що звичні АЗС зникнуть з доріг Німеччини. Справа в тому, що гібридні автомобілі не підпадуть під нову заборону. А значить, їм знадобиться традиційне паливо.

Читайте також: У Франції затримали українця з повною машиною бейсбольних бит

20 червня 2016, 04:00

 

Loading...

До теми

Авторизація