20 червня 2016
Євро-2016: Албанія перемогла Румунію
Рахунок - 1:0.

Завершився матч третього туру між збірними Румунії та Албанції з рахунком 0:1 на користь албанців, повідомляє «Є!» з посиланням на сайт "24".

Єдиним голом у зустрічі відзначився нападник збірної Албанії Армандо Садіку.

У першому таймі румуни більше тримали м'яч, однак гостріше діяли албанці, які повинні були відкривати рахунок на 24-й хвилині гри. Швидка контратака команди Де Б'язі завершилася ідеальною передачею на Леняні, який дивом не влучив у порожні ворота.

Однак, Албанія таки зуміла вийти вперед ще до перерви. Результативний удар головою на свій рахунок записав Садіку, якому класно асистував Мемушай з правого флангу.

Після перерви румуни ще більше контролювали м'яч і могли відігратися на 76-й хвилині, коли Андоне могутнім пострілом поцілив в поперечку.

У підсумку Албанія набрала 3 очки та, обійшовши Румунію (1 пункт), посіла третє місце в Групі B. Підопічні Де Б'язі ще мають шанс на плей-офф як одна з чотирьох найкращих третіх команд, однак їхня доля визначиться лише після завершення 3-туру групового етапу Євро-2016.