Політика
21 червня 2016
Кличко хоче звернутися до парламенту щодо скасування постанови про підвищення цін на газ
Про це Київський міський голова заявив на XII Українському муніципальному форумі.
news-image

Асоціація міст України має звернутися до парламенту, який повинен застосувати всі механізми, аби уряд скасував постанову № 758 про підвищення цін на газ для населення. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на XII Українському муніципальному форумі – щорічному заході, заснованому Асоціацією міст України, який відкрився в Одесі, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Резонансна і важлива для людей проблема, на яку жодним чином не впливає місцева влада, – тарифи. І в повній мірі ми з нею стикнемося невдовзі, коли люди отримають нові платіжки, – сказав Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що заявляв свою позицію неодноразово: не можна підвищувати вдвічі тарифи, коли не змінюються зарплати і пенсії, адже люди просто не зможуть платити, і це може призвести до колапсу системи ЖКГ.

Тому, я заявив, що ініціюю звернення Київради до парламенту, який, вважаю, повинен нас підтримати і застосувати всі механізми аби уряд скасував постанову № 758 про підвищення цін на газ для населення. І, думаю, таке ж звернення до Верховної Ради може ухвалити і наша Асоціація, – наголосив Віталій Кличко.
Читайте також: У Генпрокуратурі прокоментували інформацію про обшук у Андрія Клюєва