Політика
27 червня 2016
Меркель виключила можливість проведення виборів на Донбасі
Німеччина не припинить підтримувати Україну в питанні вирішення конфлікту на Донбасі.
news-image

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель запевняє, що найближчим часом вибори на Донбасі проводити не можна. Про це вона сказала під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом в рамках його візиту в Німеччину, повідомляє «Є!» з посиланням на сайт "24".

За словами Меркель, вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей не можуть відбутися найближчим часом через незадовільну ситуацію з безпекою в регіоні.

"Вибори не можуть відбутися з об'єктивних причин: просто на Донбасі небезпечно", - сказала вона.

Водночас Меркель наголосила, що Німеччина не припинить підтримувати Україну в питанні вирішення конфлікту на Донбасі і забезпечення умов, які необхідні для проведення там виборів.

В свою чергу, Гройсман зазначив, що не може бути різних підходів щодо стандартів проведення виборів в Україні та інших європейських країнах.

"Вибори повинні відбуватися тоді, коли є абсолютна відкритість і можливість прийти і вільно зробити свій вибір. Якщо ви подивитеся на те, що відбувається на Донбасі, то ви побачите, що з боку Росії та її бойовиків ми кожен день маємо близько 50 обстрілів", – озвучив Гройсман реалії війни.

Читайте також: Кобзон та Писарєв провели у Донецьку конкурс радянської пісні