Київ
30 червня 2016
Кличко став першим пасажиром сервісу Uber у Києві
Київ став першим містом в Україні, де починає працювати сервіс Uber.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко став першим пасажиром - користувачем міжнародного онлайн-сервісу таксі ‎Uber‬, який почав працювати в Києві, передає «Є!»

Я радий, що Київ став першим містом в Україні, де починає працювати сервіс UberX. Ми прагнемо залучати в столицю інноваційні проекти, зокрема, і в автомобільних перевезеннях. Сьогодні Uber - міжнародна компанія, що швидко розвивається і надає он-лайн сервіс у більш як 450 містах світу. З приходом Uber до Києва, у користувачів додатку, які звикли до його послуг в Лондоні, Парижі та інших містах, з’явиться можливість так само зручно та з комфортом пересуватися Києвом, - сказав мер під час презентації запуску сервісу в столиці.

Також, відзначив Віталій Кличко, для пасажирів Uber - це більше гарантій безпеки, оскільки у компанії високі вимоги до водіїв, що надають послуги. Для роботи ж бізнесу це - прозорість і легальність діяльності.

Мер зазначив, що з моменту запуску і до самого вечора неділі, 3 липня, всі кияни зможуть скористатися сервісом Uber безкоштовно.

Я впевнений, що кияни оцінять якість та безпеку сервісу, - наголосив Кличко.

Uber - це онлайн-сервіс автомобільних перевезень, що дозволяє замовити приватне таксі через сайт, а також через додатки на iPhone або на пристроях Android. Цей сервіс успішно працює у Нью-Йорку, Лондоні, Пекіні, Сіднеї та ще більш ніж в 450 містах світу.

Оплата за поїздки через додаток Uber здійснюється виключно за безготівковим розрахунком через прив'язану до аккаунту банківську карту.