Події
3 серпня 2016
Два першокурсника Національної Академії Сухопутних військ вчинили замовне вбивство
Курсанти виконали замовлення 30-річної жінки.
news-image

Як повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, військова прокуратура скерувала до Славутського міськрайонного суду Хмельницької області обвинувальний акт стосовно двох курсантів 1 курсу Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, передає «Є!»

Установлено, що один з курсантів Академії, діючи на замовлення 30-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і умисно наніс численні удари по голові чоловіка. У цей час для підмоги у разі опору жертви, за діями виконавця злочину спостерігав його спільник – товариш по навчанню. Опісля ж холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з м. Славута повернулися до м. Львова, - повідомив Матіос.

Як було встановлено у ході досудового розслідування, підозрювана замовила вбивство чоловіка через бажання останнього після розлучення самостійно виховувати їхню спільну дитину. А це зовсім не входило в її плани і на ґрунті неприязних відносин жінка до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину.

Наразі курсанти звинувачуються у вчинення  злочину, передбаченого п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України. Також щодо цивільної особи К. за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.п.11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (замовне вбивство вчинене з корисливих мотивів групою осіб).

Довідково: Кримінальним кодексом України визначено покарання за вчинення даного злочину у вигляді позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

Читайте також: На хабарі затримано чиновницю Мінагрополітики