10 серпня 2016
Українки стали чемпіонками світу з тенісу
Після десятирічної перерви українські дівчата знову на вершині тенісного Олімпу.

У місті Простейова (Чехія) завершився юнацький командний чемпіонат світу. Збірна України серед дівчат до 14 років завоювала звання чемпіонок світу, передає «Є!» із посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Збірна України у фінальному матчі обіграла команду США  з рахунком 2:1. Після одиночних поєдинків рахунок був нічийним ‑  1:1.

Спочатку Дарина Снігур в напруженому матчі поступилася Алексе Ноель – 5:7, 6:0, 2:6, а потім Марта Костюк завдала  нищівної поразки Уїтні Осуігве ‑  6:3 6:0.

Доля матчу вирішилася в парному поєдинку. Марта Костюк і Дарина Лопатецька у драматичному протистянні обіграли Ноель / Осуігве  з рахунокм 3:6 6:2 10:6. Українські школярки здобули золоті медалі.