Резонанс
6 вересня 2016
Протестувальники під «Інтером» розходяться
Акитвісти заявили, що домовились з керівництвом телеканалу.
news-image

Протестувальники, які з 5 вересня блокували роботу телецентра "Інтер Медіа Груп", заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу. Про це повідомляє у вівторок "Детектор медіа", передає «Є!»

Співоррганізатор мітингу Олексій Сердюк, який є членом батальйону "Свята Марія" та організації "Всеукраїнський союз АТО" заявив журналістам, що під час перемовин з представниками "Інтера" протестувальникам було обіцяно, що протягом 5 днів канал має змінити свій контент та звільнити Ігоря Шувалова, який працює директором з розвитку компанії НІС.

Досягнута домовленість, у нас є п’ять днів. Зараз будуть розблоковані під’їзди, машини приберуть, намети будуть зібрані. Чекаємо п’ять днів поки вони змінять контент, – сказав Сердюк.
Шувалова буде звільнено найближчим часом. Ми сподіваємося, що цей процес буде запущено. Якщо контент не буде змінено, люди зберуться і блокада буде поновлена, але в набагато жорсткішій формі, – пообіцяв він.

Він також зазначив, що журналісти будуть допущені до своїх робочих місць.

Всі наші активісти до журналістів ніякого негативу не мають. Ми всі розуміємо, що люди, які тут працюють, хороші люди, і багато хто з них нас підтримує. Але вони просто виконують свою роботу. Наша акція була проти керівництва телеканалу. Тому ми сподіваємося, що наші вимоги через п’ять днів будуть виконані в повній мірі, – зазначив він.

Нагадаємо, 4 вересня на офіс "Національних інформаційних систем", які створюють новини для телеканалу "Інтер", було скоєно напад. У результаті в офісі почалася масштабна пожежа, низка людей отримали поранення.   За повідомленням поліції, шістьох осіб, а згодом ще трьох, доставили в Шевченківське управління поліції для встановлення їх анкетних даних та надання пояснень. З’ясувалося, що чоловіки – колишні військовослужбовці Збройних Сил України. Після проведення опитування всіх відпустили, підозр нікому не вручили.

5 вересня, учасники протестів привезли під офіс "Інтера" шини і оголосили безстрокову акцію протесту. Учасники акції звинувачують "Інтер" у роботі на Кремль.  

Читайте також: Під будівлею «Інтера» проходить мітинг, співробітників не пускають на роботу