Резонанс
17 жовтня 2016
Всередині «ДНР» через смерть Мотороли розпочались конфлікти
"МДБ" і "МВС "ДНР" сперечаються, хто з них "більш некомпетентний".
news-image

Ліквідація в Донецьку одного з бойовиків "ДНР"Арсена Павлова (позивний "Моторола") стала причиною конфлікту між керівництвом "МДБ" і "МВС "ДНР". Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передає «Є!»

За його інформацією, на екстреній нараді "керівників силових відомств "ДНР" представники керівництва "МДБ" нагадали про свої недавні попередження про наявність у Донецьку "низки професійно підготовлених українських ДРГ", що нібито не змусило "МВС "ДНР" вжити вичерпних заходів для їхньої нейтралізації.

У свою чергу керівництво "МВС "ДНР" звинуватило "МДБ" у бездіяльності, вказавши, що пошук та знешкодження ДРГ не входить до компетенції "правоохоронців", і запропонував терміново змінити керівництво "контррозвідки" й "антитерористичних підрозділів" у складі "МДБ", - розповів Тимчук.

Крім того, координатор ІС заявив, що у середовищі рядових співробітників "МДБ" до версії про причетність до знищення Павлова української ДРГ ставляться скептично, вказуючи, що в разі подібної операції українські диверсанти обрали б більш простий спосіб ліквідації, що не вимагає проникнення в охоронювану будівлю й мінування ліфта.

Поширюються чутки про ліквідацію "Мотороли" силами якоїсь "спецгрупи ФСБ РФ". Наразі в місті проходить операція під керівництвом "МДБ", - підсумував Тимчук.