Резонанс
18 жовтня 2016
ЗМІ дізналися, що думають про Моторолу на батьківщині його вдови
Покійний бойовик познайомився зі своєю обраницею Оленою під Слов'янськом.
news-image

Журналісти ТСН завітали у селище Нижня Семенівка під Слов'янськом, де покійний "Моторола" й познайомився зі своєю обраницею Оленою, передає «Є!»
Її бабуся залишається жити на звільненій українській території і переконує, що доля онучки та її горе-чоловіка їй нецікава.

Уродженка Слов'янська Олена познайомилася з терористом, коли він оглядав будинки місцевих для розташування терористичних позицій. В одному з інтерв'ю розповідав, що сам запропонував себе за зятя, не повідомляючи, що вже одружений.

Провал терористичної операції зятя примусив новоспечених родичів терориста тікати. В одноповерховому будинку залишилася тільки бабуся – каже, доля родичів їй більше не цікава.

Смерть онуччиного зятя жінку поважного віку теж не вразила.

Я його бачила тільки раз. Звідки я знаю, кого вбили, кого прибили, кого винесли чи поховали, звідки я знаю, - сказала жінка.

Сум смерть терориста викликала лише у сусідки Олі – дівчина досі спілкується із вдовою "Мотороли".

Я тільки вчора дізналася, що загинув її чоловік, я вчора плакала, теж засмучуюсь. Вона хотіла повернутися з мамою, але як, я не знаю, - каже дівчина.

При згадці про бойовика всі інші сусіди розповідають не про нього, а про війну. Про "подвиги" "Мотороли" тут нагадує хіба один побитий вагончик та на ньому три літери "ДНР", які місцеві вирішили так і не зафарбовувати.

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків "ДНР" Арсена Павлова, відомого як "Моторола", ліквідували ввечері 16 жовтня. За попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав.

Читайте також: Стало відомо, де і коли відбудеться похорон Мотороли