Суспільство
3 листопада 2016
У польському Жешуві жорстоко побили українця, нападники затримані
Справа буде провадитись за фактом побиття за ознакою національної приналежності.
news-image

Поліція польського міста Жешув затримала 4 чоловіків, які в понеділок жорстоко побили українця, що став на захист польки. Про це повідомляє видання Rzeszow News, передає «Є!» із посиланням на Європейську правду.

Інцидент стався в другій половині дня в понеділок в одному з ресторанів неподалік залізничного вокзалу в Жешуві.

У ресторані сидів громадянин України зі своєю знайомою полькою. До жінки у вульгарній манері почали чіплятися четверо чоловіків. Українець став на її захист. Після цього вони спрямували свою агресію на українця, який вже давно мешкає в Польщі і має тут свій бізнес, - розповів один з жешувських поліціянтів, знайомий з деталями справи.

Нападники вивели українця з ресторану і там жорстоко побили, що чоловік втратив свідомість. Також відомо, що вони вигукували образи на ґрунті національності. Джерело в поліції стверджує, що нападники прийняли чоловіка за росіянина.

Поліція затримала двох нападників невдовзі після побиття, ще двох затримали в середу. Невдовзі їм мають висунути звинувачення у побитті.

Слідство у цій справі вже ініціював прокурор Жешува. Справа буде провадитись за фактом побиття за ознакою національної приналежності.

Читайте також: У Польщі створили футбольний клуб, у якому грають тільки українці