Суспільство
3 листопада 2016
«Ця нечисть обливає брудом Україну» - в парламенті обурилися візитом Олени Бондаренко
Екс-регіоналка завітала в Раду.
news-image

Депутат від "Народного фронту" Юрій Береза обурений, що екс-депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко прийшла в кулуари парламенту. Про це він заявив у четвер, виступаючи з трибуни Верховної Ради, передає «Є!» із посиланням на УП.

За словами Берези, Бондаренко в Раду привів депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

Зараз в кулуарах Верховної Ради з'явилася яскравий пропагандист "русского мира" Олена Бондаренко. Її притяг сюди в кулуари панич, от з того боку сидить, пан Вілкул! Ця нечисть обливає брудом Україну на всіх російських каналах! – заявив він.

Береза вважає, що своїм візитом Бондаренко осквернила Раду, тому треба "викликати санінспектора, щоб робити санінспекцію, чи викликати "батюшок", щоб освятили після цього".

Але я чітко розумію, що цей панич (Вілкул) втратив почуття реальності! Притягнув цю недолюдину, яка була однією з авторів розв'язання війни на Донбасі. Це та людина, яка притягла російські канали, які пропагандували вбивство українців!– продовжив Береза.

Він попросив голову СБУ Василя Грицака вважати його виступ офіційним зверненням і вияснити, "чому ці покидьки до сих пір ходять по Україні".

Читайте також: Українці пропонують кошти з е-декларацій спрямувати на розвиток України