Політика
7 листопада 2016
Гройсман запевнив, що розуміє, як людям важко жити
Прем'єр зауважив, що у бюджеті на 2017 рік передбачено ряд новацій.
news-image

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликає Верховну Раду розглянути доопрацьований проект державного бюджету на 2017 рік вчасно, без зволікань, передає «Є!» із посиланням на УП.

Ми, як і обіцяли, підготували до другого читання бюджет на 2017 рік, передали його в парламент. Зараз у парламентських комітетах він буде опрацьований, – зазначив він у відеозверненні, поширеному у Facebook.
І я би дуже хотів, щоб ми в терміни, які передбачені законом, ухвалили бюджет абсолютно планово і увійшли в 2017 рік прогнозовано, – додав Гройсман.
У бюджеті на 2017 рік ми передбачили ряд новацій… Мінімальна зарплата з 1 січня буде становити 3 200 гривень. Вперше за 25 років ми змогли привести у відповідність мінімальну заробітну плату до реального мінімального прожиткового кошика, який був встановлений на початку лютого, – заявив він.

Прем'єр запевнив, що бюджет є абсолютно збалансованим і реальним.

І найголовніше, щоб ми, завчасно його ухваливши, одразу перейшли до плану заходів його виконання і вирішення тих завдань, які стоять у цьому бюджеті, – наголосив він.

Нам потрібно провести багато підготовчої роботи, щоб відновити будівництво доріг. Нам потрібно зробити ряд важливих кроків, щоб із настанням нормального будівельного сезону розпочати широкомасштабну енергомодернізаціюі багато інших речей…, – сказав прем’єр.
Я розумію, наскільки сьогодні людям важко жити. І в одному питання, я думаю, ми можемо достатньо ефективно побудувати якісних компенсаторів, – заявив Гройсман.

За його словами, субсидії є "чіткою державної знижкою" на весь спектр житлово-комунальних послуг для родин, які мають невисокі доходи.

Якщо ви ще сьогодні не зробили кроки для оформлення субсидій – будь ласка, зробіть це, – закликав прем’єр і додав, що уже понад 6 мільйонів родин оформили субсидії.

Гройсман зазначив, що цього тижня уряд теж прийме важливі рішення.

Я глибоко переконаний в тому, що ми починаємо виходити з глибокої кризи, і ідеологія нашого уряду полягає в тому, що через економічне зростання ми будемо направляти ресурси для підвищення реальних стандартів життя наших громадян, – сказав він.

Як відомо, 3 листопада Кабінет міністрів схвалив доопрацьований проект державного бюджету на 2017 рік – того ж дня його передали в парламент.

Із 7 до 11 листопада народні депутати працюють у комітетах, комісіях, фракціях і групах.

Нагадаємо, зарплата Гройсмана за 2015 рік склала 77 270 грн. Крім того, він отримав 1,4 млн грн. доходу від здачі майна в оренду. Готівкою прем'єр тримає 2 млн 280 тисяч гривень, 870 тисяч доларів і 460 тисяч євро, а на рахунках у банках сукупно майже 2,14 млн грн. і 16 200 євро.

Також прем’єр та колишній мер Вінниці задекларував 4 земельні ділянки у Вінницькій області, два будинки 534 кв. м і 461,1 кв. м та іншу нерухомість: 1051,6 кв. м; 112,8 кв. м; 111,2 кв. м; 143,5 кв. м; 736,9 кв. м.

Читайте також: Лорткіпанідзе подав у відставку