Події
6 грудня 2016
Журналісти з'ясували, ким насправді були загиблі під Києвом поліцейські
Вони були героями.
news-image

Журналісти поспілкувалися з друзями та близькими загиблих внаслідок перестрілки правоохоронців під Києвом і оприлюднили деякі цікаві факти з їхнього життя.

Як йдеться у статті видання "КП в Україні", передає «Є!», найстаршим із загиблих виявися 31-річний майор поліції, начальник відділу управління "КОРД" у Києві Віталій Валецький.

Правоохоронець народився в селі Іква Тернопільської області і, за словами Олександра Богомола, начальника місцевої Нацполіціі, в органи пішов стопами батька та рідного брата.

 

Після закінчення вищого навчального закладу Віталій залишився працювати в Києві. Успішно пройшов всі атестаційні процеси, навчання та очолив відділ управління Корпусу оперативно-раптового дії (КОРД) Головного Управління Нацполіціі Києва, – зазначив Олександр Богомол.

Відзначимо, що у Віталія залишилися дружина та двоє дітей.

Щодо оперуповноваженого 25-річного Юліана Рудька, то він з Чернівецької області до столиці столицю перебрався після школи.

За словами знайомих, Юліан ще з підліткового віку хотів стати поліцейським. Відтак, у Києві вступив до Академії внутрішніх справ, а потім влаштувався в структури МВС.

Загинув поліцейський зі званням старшого лейтенанта, був оперуповноваженим управління оперативної служби в Києві.

Зауважимо, що Юліана згадують, як спокійного і привітного хлопця.

 

Ми досі не можемо повірити в те, що з ним сталося. Робота йому подобалася. У нього дружина залишилася, вони дитинку чекали, – розповів знайомий загиблого.

 

Його ж колега, 27-річний оперуповноважений Олександр Маніца працював у поліції з 2014 року.

Колеги підкреслюють, що киянин був досить досвідченим і хорошим фахівцем.

 

За словами товаришів по службі, Олександр не зміг знайти себе в цивільних професіях, а робота в правоохоронних органах йому подобалася, тому що вимагала чіткої самоорганізації.

 

Кваліфікований, професійно підготовлений і грамотний працівник. Сумлінно ставився до виконання службових обов'язків. У роботі виявляв виконавську дисципліну та пунктуальність, завжди вболівав за результати своєї роботи. За вагомий внесок у розкритті злочинів неодноразово заохочувався керівництвом Головного управління, – згадують Олександра в поліції.

У загиблого поліцейського залишився 4-річний син.

24-річний Сергій Орлов і 25-річний Євген Куртєв були старшими сержантами – молодшими інспекторами Броварського міжрайонного відділу управління поліції охорони.

Колеги та друзі згадують, що Сергій любив слухати музику, займався спортом – бігав, відвідував тренажерний зал. У в поліції охорони він працював близько трьох-чотирьох років.

У наших серцях ти будеш жити вічно, ми ніколи тебе не забудемо. Пам'ятаєш, як ти мені говорив :"Орли своїх не кидають?!" А вийшло якось так... Ти пішов від нас... Царство небесне та вічна пам'ять тобі, Сергій Орлов... – написала на його сторінці у соцмережі дехто Тетяна Орлова.

 Інша знайома хлопця підкреслила, що у той злощасний вечір правоохоронець, як і завжди, з колегами поїхав на виклик – спрацювала сигналізація.

 

Він всього лише виконував свою роботу. А потім ми дізналися про смерть. Сергій був нам рідною людиною, та й залишиться ним до кінця життя. Він – друг сім'ї, – розповіла вона.

 25-річний Євген, ще один співробітник поліції охорони, своєю чергою був родом зі Свердловська, що на Луганщині та зараз перебуває під контролем "ЛНР". Щоправда, сам Євген перебрався до столиці ще до початку бойових дій.

Додамо, що кілька років тому одружився, жив разом з дружиною під Києвом.

Знайомі кажуть, що Куртєв був людиною відповідальною, мріяв про велику та дружню сім'ю.