Політика
7 грудня 2016
Трамп офіційно анонсував призначення нового глави Пентагону, який критикував агресію РФ в Україні
Трамп вважає "Скаженого пса" одним із найбільш ефективних генералів.
news-image

Обраний президент Дональд Трамп офіційно заявив про намір призначити на пост глави Пентагону генерала-морпіха у відставці Джеймса Меттіса на прізвисько "Скажений пес". Про це йдеться в повідомленні на сайті перехідної адміністрації Трампа, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Я гордий призначити генерала Джеймса Меттіса. Він один з найбільш ефективних генералів і екстраординарних лідерів, який присвятив своє життя улюбленій країні, - заявив Трамп, зазначивши що Меттіс живе за девізом морпіхів: "Завжди вірний" (Semper Fidelis).

На думку Трампа, американська армія та альянси під керівництвом Меттіса будуть перебудовані, терористи і вороги переможені, а Америка знову стане безпечною.

В свою чергу Меттіс сказав, що для нього честь висунення на посаду. Він пообіцяв проявити свої найкращі якості для зміцнення оборони і безпеки в США.

Нагадаємо, раніше відставний генерал критикував чинного президента США за буцімто недостатню військову підтримку союзників та заявляв, що Америка страждає на "стратегічну атрофію".

Дії Росії в Україні я вважаю, можливо, найнебезпечнішою ситуацією з кризовим потенціалом для усього регіону, - заявив Меттіс у травні 2015 року у ході виступу у The Heritage Foundation.

Тоді ж генерал попереджав про небезпеку російського націоналізму, на який спирається режим президента РФ Володимира Путіна.

Люди питають, а чи не сказився Путін, чи він втратив глузд? На мою ж думку, проблема не лише у Путіні, а у Росії взагалі. Кажуть, що щойно піде Путін, стане краще. Думаю, це мрії, - заявляв Меттіс.