Київ
16 грудня 2016
У Києві відбудеться парад помічників Святого Миколая та передача Віфлеємського вогню
Захід пройде 19 грудня в центрі Києва.
news-image

19 грудня 2016 року о 16:00 біля Київської міської державної адміністрації стартує урочиста хода волонтерів-помічників Святого Миколая та передача Світла Миру з Віфлеєму, передає «Є!»

На початку заходу одягнені у новорічні костюми волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, лідери дитячих і молодіжних громадських організацій отримають від Посланців миру Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО) «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму – символ миру та злагоди. Після чого молодь із привітаннями, подарунками та солодощами крокуватиме на Софійську площу, де відбудеться ігрова програма для наймолодших киян і гостей столиці. Усі охочі зможуть долучитися до ходи та отримати часточку Віфлеємського вогню.

Захід стартує за адресою: вул. Хрещатик, 36, КМДА

Довідково.

За доброю традицією більш ніж 10 років поспіль під час ходи близько 150 волонтерів Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, лідерів дитячих, молодіжних громадських організацій крокують Києвом, вітають киян і гостей міста з новорічними святами, дарують свої посмішки та гарний настрій.

Хода проходить у рамках традиційної акції КМЦСССДМ «Не забудь привітати», що триває 15 років поспіль та спрямована на привітання дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (у тому числі внутрішньо переміщені сім’ї зі Сходу України, сім’ї, де є учасники АТО, багатодітні, малозабезпечені тощо). Починаючи з 19 грудня і до Різдва молоді помічники Святого Миколая разом із подарунками та привітаннями понесуть часточки Світла Миру з Віфлеєму в «Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями», прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Читайте також: Завтра на Хрещатику відкриється Різдвяний ярмарок